Galeria

Akity inaczej

Prezentujemy Państwu zdjęcia w codziennych sytuacjach, przy zabawie, przy leniuchowaniu, nie patrząc czy nasze psy są „brudne” czy też właśnie zostały wykąpane i są jeszcze „pachnące”, czy są w pełnym futrze czy właśnie w tym momencie postanowiły się go pozbyć :).

Bo dla nas Akita jest zawsze piękna. Tu możecie Państwo zobaczyć jaką miłość i przyjaźń oferują Akity Japońskie zarówno „swojemu” człowiekowi jak i dopiero poznanemu (choć to nie zawsze jest pewnik – zawsze pamiętajmy że jest to pies pierwotny, który ma swoje zdanie i swój charakter, który jest też psem terytorialnym) Oceńcie proszę Państwo sami, czy udało się nam, uchwycić ten moment i za pomocą „domowych” zdjęć pokazać charakter Akity japońskiej, jej przyzwyczajenia oraz piękno.

Nie każde zdjęcie jest najlepszej jakości (za co przepraszamy) ale są to zdjęcia nagie (bez retuszu) chcemy Wam pokazać, jak nasze oko, widzi tego dostojnego psa Samuraja jakim jest Akita.

Tomomi w stowarzyszeniach

Tomomi w stowarzyszeniach

ZKwP

ZKwP - Związek Kynologiczny w Polsce –Jest to organizacja o zasięgu krajowym, która wchodzi w skład Międzynarodowej Federacji Kynologicznej – FCI. ZKwP jest organizacją zrzeszającą hodowców i miłośników psów powołana 28 lipca 1938 roku.

FCI, czyli Fédération Cynologique Internationale, to międzynarodowa organizacja kynologiczna mająca swą siedzibę w Thuin w Belgii. FCI jest nadrzędną jednostką dla głównych organizacji kynologicznych w Europie Azji, Afryce, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Należy do niej 99 organizacji krajowych, jest największa międzynarodowa organizacja kynologiczna.

AKIHO – to japońskie Stowarzyszenie hodowców psów rasy Akita, które powstało na rzecz zachowania i ochrony rasy Akita w Odate w Japonii w roku 1927. Akiho Central Europe jest jednym z europejskich oddziałów japońskiego stowarzyszenia AKIHO (skrót od Akita Inu Hozonkai, z jap. Stowarzyszenie).

x