Poznaj nasze

Psy

Nasza Hodowla to pięć, pięknych dziewczyn Akita, przy czym, każda jest inna każda wyjątkowa, a przy tym bardzo kochana i przyjazna człowiekowi. Nasze Akity żyją z nami w domu, gdzie obowiązują pewne zasady, które staramy się przestrzegać (zarówno my ludzie jak i nasze Akity) Rodzina naszych Akit to dwie Akity o umaszczeniu czerwonym YUMI i NAOMI oraz trzy Akity o umaszczeniu pręgowanym KATSUMI, TAKARA i TAMIKO. Akita biała pozostaje na ten moment tylko w sferze marzeń, ale wierzymy w to że i te marzenie z biegiem czasu się spełni.

Tomomi w stowarzyszeniach

Tomomi w stowarzyszeniach

ZKwP

ZKwP - Związek Kynologiczny w Polsce –Jest to organizacja o zasięgu krajowym, która wchodzi w skład Międzynarodowej Federacji Kynologicznej – FCI. ZKwP jest organizacją zrzeszającą hodowców i miłośników psów powołana 28 lipca 1938 roku.

FCI, czyli Fédération Cynologique Internationale, to międzynarodowa organizacja kynologiczna mająca swą siedzibę w Thuin w Belgii. FCI jest nadrzędną jednostką dla głównych organizacji kynologicznych w Europie Azji, Afryce, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Należy do niej 99 organizacji krajowych, jest największa międzynarodowa organizacja kynologiczna.

AKIHO – to japońskie Stowarzyszenie hodowców psów rasy Akita, które powstało na rzecz zachowania i ochrony rasy Akita w Odate w Japonii w roku 1927. Akiho Central Europe jest jednym z europejskich oddziałów japońskiego stowarzyszenia AKIHO (skrót od Akita Inu Hozonkai, z jap. Stowarzyszenie).

x