HIKARU GO Yujo Akita

MŁODZIEŻOWY CHAMPION FEDERACJI BOŚNI I HERCEGOWINY
MŁODZIEŻOWY CHAMPION BOŚNI I HERCEGOWINY
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

urodzona 30.10.2022r

Wspaniała dziewczynka w domu HIKO, o umaszczeniu czerwonym, która zawitała do naszego stada. Która została przyjęta przez „ciotki” z dużą dozą miłości a zarazem zaciekawieniem co to matka im przywiozła 😉 , a ona sama obdarzyła ich pełnym zaufaniem małego szczeniaczka. Cudownie było patrzeć jak poznają się i od razu szanują .
Mała jest wesołą nastolatką, ciekawą, i ufną. Kochającą człowieka i jego pieszczoty. Co oznacza, że mamy kolejną „pieścidupkę” w stadzie – to takie cudowne. Pierwsza nasza dziewczynka z rodowodem AKIHO oraz rodowodem FCI – marzenia się spełniają!!!

Galeria zdjęć

 

 

Tomomi w stowarzyszeniach

Tomomi w stowarzyszeniach

ZKwP

ZKwP - Związek Kynologiczny w Polsce –Jest to organizacja o zasięgu krajowym, która wchodzi w skład Międzynarodowej Federacji Kynologicznej – FCI. ZKwP jest organizacją zrzeszającą hodowców i miłośników psów powołana 28 lipca 1938 roku.

FCI, czyli Fédération Cynologique Internationale, to międzynarodowa organizacja kynologiczna mająca swą siedzibę w Thuin w Belgii. FCI jest nadrzędną jednostką dla głównych organizacji kynologicznych w Europie Azji, Afryce, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Należy do niej 99 organizacji krajowych, jest największa międzynarodowa organizacja kynologiczna.

AKIHO – to japońskie Stowarzyszenie hodowców psów rasy Akita, które powstało na rzecz zachowania i ochrony rasy Akita w Odate w Japonii w roku 1927. Akiho Central Europe jest jednym z europejskich oddziałów japońskiego stowarzyszenia AKIHO (skrót od Akita Inu Hozonkai, z jap. Stowarzyszenie).

x