NAOMI Shiroiarashi

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

09.11.2015 – 09.08.2022r

Wiem, że jesteś szczęśliwa u boku swojego Pana.

NAOMI – dziękuję, że byłaś w naszym życiu, że tak pięknie się uśmiechałaś, że dałaś nam szczęście, że obdarzyłaś nas swoją bezgraniczną miłością i zaufaniem. DZIĘKUJĘ za wszystko !!!
Jest tylko jedno ale: Kochana księżniczko – za szybko odeszłaś zostawiając wielką pustkę w sercu i wielki ból !!!

Galeria zdjęć

 

 

Tomomi w stowarzyszeniach

Tomomi w stowarzyszeniach

ZKwP

ZKwP - Związek Kynologiczny w Polsce –Jest to organizacja o zasięgu krajowym, która wchodzi w skład Międzynarodowej Federacji Kynologicznej – FCI. ZKwP jest organizacją zrzeszającą hodowców i miłośników psów powołana 28 lipca 1938 roku.

FCI, czyli Fédération Cynologique Internationale, to międzynarodowa organizacja kynologiczna mająca swą siedzibę w Thuin w Belgii. FCI jest nadrzędną jednostką dla głównych organizacji kynologicznych w Europie Azji, Afryce, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Należy do niej 99 organizacji krajowych, jest największa międzynarodowa organizacja kynologiczna.

AKIHO – to japońskie Stowarzyszenie hodowców psów rasy Akita, które powstało na rzecz zachowania i ochrony rasy Akita w Odate w Japonii w roku 1927. Akiho Central Europe jest jednym z europejskich oddziałów japońskiego stowarzyszenia AKIHO (skrót od Akita Inu Hozonkai, z jap. Stowarzyszenie).

x