NAOMI Shiroiarashi

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

urodzona 09.11.2015r.

NAOMCIA lub NAOMI jak jestem na nią zła 😉 to córcia naszej YUMI. Księżniczka Macieja ☺, dla którego zrobi prawie wszystko hihii. Uśmiechnięta dziewczynka o oczkach cielątka rozpieszczona na maxa jak przystało na pierwszego szczeniaczka. Dumna po mamusi. Uparta, – nie wiem po kim 😉 Najlepsza starsza siostra opiekująca i bawiąca się ze szczeniakami, na którą zawsze można liczyć. Dobra ciotka, która pokazuje świat innym maluchom.

Galeria zdjęć

 

 

Tomomi w stowarzyszeniach

Tomomi w stowarzyszeniach

ZKwP

ZKwP - Związek Kynologiczny w Polsce –Jest to organizacja o zasięgu krajowym, która wchodzi w skład Międzynarodowej Federacji Kynologicznej – FCI. ZKwP jest organizacją zrzeszającą hodowców i miłośników psów powołana 28 lipca 1938 roku.

FCI, czyli Fédération Cynologique Internationale, to międzynarodowa organizacja kynologiczna mająca swą siedzibę w Thuin w Belgii. FCI jest nadrzędną jednostką dla głównych organizacji kynologicznych w Europie Azji, Afryce, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Należy do niej 99 organizacji krajowych, jest największa międzynarodowa organizacja kynologiczna.

AKIHO – to japońskie Stowarzyszenie hodowców psów rasy Akita, które powstało na rzecz zachowania i ochrony rasy Akita w Odate w Japonii w roku 1927. Akiho Central Europe jest jednym z europejskich oddziałów japońskiego stowarzyszenia AKIHO (skrót od Akita Inu Hozonkai, z jap. Stowarzyszenie).

x