R’KATSUMI GO Shiroiarashi

MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POSLKI’17 oraz MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

urodzona 26.09.2016r.

Moja pierwsza „pręgowana” miłość!!! Miłość która została odwzajemniona!! Katsumi to „mała” zazdrośnica ☺ i przytulas, najlepiej gdyby człowiek obdarzył tylko ją całą swoją uwagą i czułością ☺. Dla młodszych akitek, Katsumi to ciotka która zawsze ma ochotę na zabawę.

Która, pilnuje obce dzieci jak swoje i tylko w tych momentach jest dość zaborcza ☺. W końcu opieka to bardzo odpowiedzialne zajęcie ☺. Katsumi zawsze przybiega kiedy się ją woła i zawsze w pełni szczęścia gotowa do następnej porcji tulenia.

Galeria zdjęć

 

Tomomi w stowarzyszeniach

Tomomi w stowarzyszeniach

ZKwP

ZKwP - Związek Kynologiczny w Polsce –Jest to organizacja o zasięgu krajowym, która wchodzi w skład Międzynarodowej Federacji Kynologicznej – FCI. ZKwP jest organizacją zrzeszającą hodowców i miłośników psów powołana 28 lipca 1938 roku.

FCI, czyli Fédération Cynologique Internationale, to międzynarodowa organizacja kynologiczna mająca swą siedzibę w Thuin w Belgii. FCI jest nadrzędną jednostką dla głównych organizacji kynologicznych w Europie Azji, Afryce, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Należy do niej 99 organizacji krajowych, jest największa międzynarodowa organizacja kynologiczna.

AKIHO – to japońskie Stowarzyszenie hodowców psów rasy Akita, które powstało na rzecz zachowania i ochrony rasy Akita w Odate w Japonii w roku 1927. Akiho Central Europe jest jednym z europejskich oddziałów japońskiego stowarzyszenia AKIHO (skrót od Akita Inu Hozonkai, z jap. Stowarzyszenie).

x