TAKARA GO Tomomi

CHAMPION POLSKI

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

urodzona 22.11.2017r.

PRAGNĘ PAŃSTWU PRZEDSTAWIĆ NASZEGO PRYWATNEGO MISIA ☺ TAKARA/ TASIA to nasza dziewczynka uparciuch, jakich mało, ☺ ale wszystko, co robi, robi z taką gracją i minką, że w efekcie końcowym człowiek nie potrafi się na nią gniewać.

Jest niesamowita zawsze uśmiechnięta i patrząca zmrużonymi oczkami „z góry” ☺ tak jakby chciała powiedzieć, że ona doskonale sobie zdaje sprawę, że należy do rodziny dumnych Akit!!! ☺ czasami zastanawiam się czy te nasze kochane dziecko słyszy.. ;), no bo ile można wołać?? 😉 a Tasia się zastanawia czy ona na pewno chce wracać hihiii. Taki oto nasz kochany misio – łobuz która zawsze i na wszystko ma czas, a pozostawienie jej samej na podwórku to największa kara. ☺

Galeria zdjęć

 

Tomomi w stowarzyszeniach

Tomomi w stowarzyszeniach

ZKwP

ZKwP - Związek Kynologiczny w Polsce –Jest to organizacja o zasięgu krajowym, która wchodzi w skład Międzynarodowej Federacji Kynologicznej – FCI. ZKwP jest organizacją zrzeszającą hodowców i miłośników psów powołana 28 lipca 1938 roku.

FCI, czyli Fédération Cynologique Internationale, to międzynarodowa organizacja kynologiczna mająca swą siedzibę w Thuin w Belgii. FCI jest nadrzędną jednostką dla głównych organizacji kynologicznych w Europie Azji, Afryce, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Należy do niej 99 organizacji krajowych, jest największa międzynarodowa organizacja kynologiczna.

AKIHO – to japońskie Stowarzyszenie hodowców psów rasy Akita, które powstało na rzecz zachowania i ochrony rasy Akita w Odate w Japonii w roku 1927. Akiho Central Europe jest jednym z europejskich oddziałów japońskiego stowarzyszenia AKIHO (skrót od Akita Inu Hozonkai, z jap. Stowarzyszenie).

x