TAMIKO GO Tomomi

urodzona 22.11.2017r.

TAMIKO dziewczynka która pieszczot nigdy nie ma dość ☺ to taki cień człowieka, Tamiko zawsze jest obok nas i to niezależnie co robimy, po prostu nas pilnuje ;).

Hipnotyzuje nas swoim spokojem i cierpliwością, mamy w domu powiedzenie że „jej spokój potrafi zabić ;)” Pomimo wielkiej cierpliwości i spokoju jest najbardziej czuła jeśli chodzi o nasze terytorium, to ona pierwsza delikatnie sygnalizuje że coś się zdarzy – kiedy to pozostałe dziewczyny jeszcze leżakują.

Do obcych podchodzi z dużą dozą nieufności, aby po chwili już w kącie leżeć i obserwować, a po bardzo długiej chwili dawać się głaskać gościom ☺ wie że jak pan/pani wpuszcza do domu to należy ten fakt akceptować ☺ i nie należy wydzierać się na gości 😉 taka oto jest nasza pręgowana kruszynka.

Galeria zdjęć

 

Tomomi w stowarzyszeniach

Tomomi w stowarzyszeniach

ZKwP

ZKwP - Związek Kynologiczny w Polsce –Jest to organizacja o zasięgu krajowym, która wchodzi w skład Międzynarodowej Federacji Kynologicznej – FCI. ZKwP jest organizacją zrzeszającą hodowców i miłośników psów powołana 28 lipca 1938 roku.

FCI, czyli Fédération Cynologique Internationale, to międzynarodowa organizacja kynologiczna mająca swą siedzibę w Thuin w Belgii. FCI jest nadrzędną jednostką dla głównych organizacji kynologicznych w Europie Azji, Afryce, Ameryce Środkowej, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Należy do niej 99 organizacji krajowych, jest największa międzynarodowa organizacja kynologiczna.

AKIHO – to japońskie Stowarzyszenie hodowców psów rasy Akita, które powstało na rzecz zachowania i ochrony rasy Akita w Odate w Japonii w roku 1927. Akiho Central Europe jest jednym z europejskich oddziałów japońskiego stowarzyszenia AKIHO (skrót od Akita Inu Hozonkai, z jap. Stowarzyszenie).

x